ЗВІТ ГОЛОВИ

ЧАБАНІВСКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ЗА ПІДСУМКАМИ РОБОТИ В 2017 РОЦІ

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ГРОМАДИ ЧАБАНІВ ТА НОВОСІЛОК!

Минув ще один рік нашої спільної діяльності. Відповідно до чинного законодавства, маю за честь та вважаю за необхідне проаналізувати, що вдалося Чабанівській селищній раді зробити протягом звітного періоду, над вирішенням яких проблемних питань необхідно працювати надалі, які корективи варто вносити, які завдання були пріоритетними, які питання залишилися нерозв’язаними через окремі об’єктивні чинники та перенесені на 2018 рік.
Звітуючи про роботу за вказаний період, хочу подякувати всім, хто разом з селищною владою сумлінно працював над вирішенням поставлених завдань. А саме – місцевим депутатам, членам виконавчого комітету, колективам комунальних підприємств, навчальних та культурно-мистецьких закладів, активним представникам громадськості та громадським організаціям, всім тим, хто прикладав свої зусилля для того, щоб наші населені пункти були кращими.
Кожен із нас є частинкою громади. Тому я усвідомлюю і наголошую, що весь позитив, якого вдалося досягти, – це наші спільні здобутки. У своїй діяльності вважаю за необхідне постійно звіряти та погоджувати свої кроки, свої дії з думкою громади, яка мене обрала та делегувала очолювати місцевий орган самоврядування, продовжувати виконувати та втілювати в життя свою передвиборчу програму.
У 2017 р. продовжувалась активна робота по виконанню плану соціально-економічного розвитку, велася робота зі зверненнями громадян, співпраця з громадськими організаціями. Депутатський корпус, виконавчий комітет Чабанівської селищної ради активно працювали над розвитком інфраструктури населених пунктів, благоустроєм території, наповненням місцевого бюджету, над виконанням законодавчих актів, урядових та розпорядчих документів, інших нормативно-правових актів, відповідно до планів роботи, власних повноважень та повноважень, делегованих державою.

1

далі 2 стр.